Tek Noktadan Elektronik Üretim Hizmetleri

Bu kaliteli üretim süreçlerimizde aşağıdaki teknolojik atılımlarla sizlere hizmet vermekteyiz;

Dünya standartlarında teknoloji yakalıyor ve uyguluyoruz. En iyi fikirleri dinliyor, öğreniyor ve uyguluyoruz. Gelişmeye çalışıyoruz ve bu yolda devam ediyoruz.

Panasonic SMD Dizgi Hatları

  Hat Sayısı: 2     Min/Maksimum: 1005 / 3225 Kılıf

Tamamen Otomatik Panasonic SMD Dizgi Hatları'mız ile üretimlerimize hiç durmaksızın devam etmekteyiz. Tüm süreçler bütünüyle ESD ortamlarda, IPC standartlarına uygun olarak ve kalite standartlarımız çerçevesinde izlenerek yapılırmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

3D AOI ve 2D AOI (Automatic Optical Inspection)

  3D IO: 1     2D IO: 1

Otomatik Optik İnceleme yani kısa adıyla AOI makineleri, elektronik baskılı devre kartlarının kameralar, aydınlatma sistemleri ve otomatik görüntü işleme yazılımları ile kalite kontrolü ve hata incelemesinde kullanmaktayız. 

Daha Fazla Bilgi

Selektif Lehimleme Makinesi

  Tam Otomatik Lehimleme Sistemi

Dalga Lehimleme çok hızlı lehimleme yapar, ancak bazı hassas devre elemanlarının bulundu kısımlara yüksek sıcaklık temas eder. Bu prosesle bileşene zarar verme riskiyle karışalabiliriz. Selektif lehimleme bu koşulları ortadan kaldırmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

Elektronik Devre Yıkama Makinesi

  Aynı  Anda Çoklu Yıkama Kapasitesi: 45 Ürün (±5)

Personellerimizin sağlığı her zaman bizim için en ön sıradadır. Elektronik Devre Kartı Yıkama Makinesi, maksimum temizleme performansı sağlamaktadır.

Daha Fazla Bilgi

Dalga Lehim Potası

  Dalga Lehim Potası: Seri Üretim

Dalga Lehimleme çok hızlı lehimleme yapar. Seri üretim için tercih edilir. Ancak bazı hassas devre elemanlarının bulunduğu kısımlara yüksek sıcaklık temas eder. Bu prosesle bileşene zarar verme riskiyle karşılaşabiliriz.

Daha Fazla Bilgi

4 Eksenli Robotik Lehimleme Makinesi

  ​4 Eksen: (X,Y,Z,R)

Lehimleme Robotu, kurşunlu, kurşunsuz olarak eşit ısı dağıtan PCB ve yüksek termal kapasiteli bileşenler üzerinde lehimleme işi için en iyi çözümü sağlar. Her türlü zorlu lehimleme işine ve mikro lehimleme işlemine uygundur. Lehimleme kalitesini ve tutarlılığını etkili bir şekilde artırır.

Daha Fazla Bilgi

"Önce Kalite, Önce Müşteri"

Karizma Elektronik; imalat endüstrisinde 24 yıllık deneyime sahip,  lider bir elektronik montaj firmasıdır . Anahtar Teslimi elektronik devre montajı, Kablo Gruplama ve Komponent tedarik hizmetlerin sunmaktadır.

Hakkımızda

Bültenimize Abone Olun!

Lütfen aşağıdaki alana geçerli mail adresinizi yazın.

Abone olduğunuz için teşekkürler.
Opps! Bir hata meydana geldi.

Whatsapp İletişim

WhatsApp'a ekleyin ve anında destek almak için bize ulaşın.

+90 544 127 20 99

QQ ve ​Skype

Uzmanlarımızla iletişime geçmenin
bir diğer yolu. 

QQ Skype